P13 Přecechtělova

Popis bytu NA PRODEJ

Praktický, pěkný a světlý byt 3+1 s oddělenou kuchyní na sídlišti Velká Ohrada. Ta by se dala bez nadsázky označit za ráj rodin s dětmi – mezi domy je vzrostlá zeleň, ve které se nachází spousta hřišť dětských i sportovních. Doprava je v místě velmi klidná a na sídliště přímo navazuje Dalejské a Prokopské údolí. Navíc v nejbližším okolí se kromě standardní infrastruktury nachází i dvě školky a tři základní školy – včetně anglofonní a Scio školy – a opravdu široká škála sportovišť. Spojení autem na vnější okruh je velmi příhodné, doprava autobusem je možná z Nových Butovic či pěšky pěknou procházkou z metra Lužiny.

Byt se nachází ve 4.patře a nabízí dostatek prostoru i soukromí - na každém patře jsou pouze dva byty. Celková plocha 82,5m2 zahrnuje 73m2 vnitřní plochy, 6m2 lodžie a 3,5m2 sklep. V bytě se nachází zděné jádro a v koupelně rohovou vanu (wc zvlášť), dva na sever do vnitrobloku orientované pokoje a na jih samostatnou kuchyň a obývací pokoj, na které navazuje velkorysá lodžie. Předsíň a chodba poskytují dostatek místa i na úložné prostory (je zde krásná šatna i místo na skříně) a ještě se v ní obujete ve čtyřech lidech. Kuchyň je původní a poskytne tak možnost dotvoření interiéru podle vkusu nových majitelů.

Dům jako takový je v krásném stavu – proběhlo zateplení fasády (PENB C), výměna lodžií, výtah je téměř nový, čisté a renovované chodby, nové stoupačky a odvětrání digestoří. Je vidět, že správa domu dobře hospodaří a o dům se vzorně stará. I vlastnictví pozemků pod domy již historicky vyřešilo, takže ani v tomto bodě jim nemáme co vytknout. V přízemí je navíc funkční a bezpečná kočárkárna.

Videoprohlídka

3D prohlídka

Fotografie

obývací pokoj

ložnice 1

ložnice 2

příslušenství