O nás

Jsme profesionálové

Realitní kancelář se zaměřuje především na prodej a pronájem bytů, samozřejmě i domů, pozemků či developerských projektů. Díky spolupráci s profesionálním týmem jsme Vám schopni poskytnout odborné znalosti jak v právní, tak finanční oblasti. Zakládáme si na osobním přístupu ke klientovi a je pro nás velmi důležité, abyste byli spokojeni po celý průběh obchodu. Spolupracujeme také s významným partnerem QARA, který je schopen zajistit kompletní servis včetně finančních služeb a investic.

Náš tým

Jsme tým lidí, kterým můžete věřit.

Náš tým profesionálů pomůže vyřešit všechny otázky, která se týkají všech druhů realitních transakcí. Pro své klienty pracujeme jako průvodce nebo by se dalo říct jako projektový manažer, který je bezpečně provádí realitním obchodem. Zapojujeme kolegy z dalších profesí, abychom dosáhli nejlepšího výsledku.

Klienti na naší spolupráci nejvíc oceňují profesionální přístup, spolehlivost, a že jim jednotlivé kroky realitního obchodu umíme dobře vysvětlit. Zažívají potom mnohem méně stresu při události, která je potká třeba jen jednou za život.

ING.

GUSTAV LIBRA

Certifikovaný realitní makléř

+420 607 23 23 24

MGR.

DIANA BENŠOVÁ

Certifikovaný realitní makléř

+ 420 602 616 510

HELENA

CHARLOTTE MANZ

Certifikovaný realitní makléř

+420 777 255 576

Asistentka

Stěhování, úpravy

Právní služby

Videoprohlídky, dron

Kde nás najdete

Kučerova 5, 198 00 Praha 14 Černý Most, pondělí - pátek (dle PŘEDCHOZÍ dohody)